Sitemiz Yenilendi…

Türkiye’nin modern teknolojisiyle, Türk mermerine tüm dünyada hayat veren 8Gen Madencilik, yüksek düzey teknolojisi ve gelişmiş organizasyon yapısıyla 1991 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir.
Çorlu’da merkezi ve ayrıca fabrikası bulunan 8Gen Madencilik’in maden ocağı ise Burdur ilindedir. Yerli ve yabancı müşterilerinin ihtiyaçlarına göre sektörün nabzını tutarak hızlı ve etkin çözümler sunan firma, Türkiye’de seçkin ocaklarla da çalışmalarını sürdürmektedir. 

Önceliğini ürün kalitesine veren 8Gen Madencilik, müşterilerine başta “Baiyulan” Burdur bej mermeri olmak üzere gri ve birçok doğal taş seçeneği sunan özel doğal taş şirketidir. 

2009 yılında Türkiye ile Çin arasında gerçekleşen mermer ihracatı hamlesi ve sektörde kurduğu güvene dayalı ilişkiler sayesinde yeni bir çığır açarak, Çin ile yapılan ihracat hacmi sayesinde Çin’de de bir ofis açmıştır. 

8Gen Madencilik, Yi Qi Marble markasının tescilini alarak ihracat faaliyetlerini bu marka üzerinden devam ettirmektedir. Dünya çapında müşteri ağına sahip olan 8Gen Madencilik ürünleri; başta Çin olmak üzere, Japonya, Güney Kore, Güneydoğu Asya, Ortadoğu, Avrupa, Amerika gibi birçok ülkede tasarımcılar ve mimarlar için projelerin birer başyapıta dönüşmesinde çözüm üretmeye devam etmektedir.

Başa dön tuşu